| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU

Credeti ca exista vreo modalitate prin care o poza cu mine sa devina asa?

http://weheartit.com/entry/28315423

Poza asta e facuta cu vreun program, pentru ca in poza reala este un model:Barbara Palvin

Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| iKronstadt a răspuns:

Da, există!

| BBAlyss explică (pentru iKronstadt):

Care e modalitatea?

| iKronstadt a răspuns (pentru BBAlyss):

Cu ajutorul unui program de acest gen:
http://editor.pho.to/
Există o multitudine de programe inteligente, pentru transformarea unei imagini captate "foto". Trebuie doar să cauți!;)
Notă!
Data viitoare, o să-ți răspund mai dur, dacă înainte de a posta întrebarea pe site, nu te zbați puțin pe Internet!;)

| BBAlyss explică (pentru iKronstadt):

Dar nu iese asa cum este imaginea pe care eu am postat-o.Iar photoshop nu mai pot instala si pe internet chiar am cautat n-ar nu a iesit asa

| iKronstadt a răspuns (pentru BBAlyss):

Bine, faino! O să caut și eu altceva. Să-mi mai aduci aminte din când în când, că doar nu mi-o sta mintea numa' la tinewinking
Seară făină!

| BBAlyss explică (pentru iKronstadt):

Apai bine fainule.O sa iti aduc aminte happy. Multumesc pentru interes

| Matei_Pojala_1993 a răspuns:

Da este facuta cu un program dar nu stiu cum se numeste programul findca sunt multe, dar nu toate au acelasi rezultat!