| Șevval a întrebat:

Cum e facultatea la distanță? Mergi doar la examene? Dar cea la fara frecventa cum este?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

La distanță cursurile sunt sâmbătă și duminică, examenele preponderent în weekend. La frecvența cursurile sunt in timpul saptamanii, iar examenele cam la fel. Ideea e că studenții decid ziua examenelor, deci sunt multe de luat în calcul.

| Iote a răspuns (pentru Frank51):

La fara frecventa cursurile sunt in timpul saptamanii?!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Bună TPU! Cum e facultatea la distanță? Mergi doar la examene?
Da.
Dar cea la fara frecventa cum este?
La fel, de la distanță.

| Sonia822 a răspuns:

Iti zic eu cum este. Este cam nerecunoscuta. Mai ales daca e si particulare. Mergi la ZI, daca poti...