| IngerPazitorr a întrebat:

Eu ador foarte mult sa desenez...Am un perete (Peretele Minunilor laughing ) si as vrea sa il mai umplu dar nu stiu cu ce :\ ...Idei,ceva? Poate si imagini?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Deseneaza ceva care te inspira. azi ai vazut un curcubeu, deseneaza-l, ieri ai vazut un buchet frumos de flori, picteaza flori.

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Deseneza ceva din desene/animeuri.

| kzd a răspuns:

Postere cu dansatorii tai preferati sau poti sa lasi peretele gol pana iti vin idei.

| kzd a răspuns (pentru kzd):

Scuze, nu am vazut ca ai spus desenezi. pai pune niste imagini ale unor tablouri care iti plac tie.

| Alexander5 a răspuns:

Un dildau.

| Irimies_Ayana_1995 a răspuns:

Buna! ideile mele sunt : animale cu violetta si cu personaje din desene

| alirakihatem a răspuns:

Dansurii orientale[hindi, arabic]