| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa a VI-a si diriga ne-a rugat sa cautam o sceneta de craciun dar nu vreau gen despre Iisus, ingeri... Eu nu am reusit sa gasesc si sunt cam singura din cls care se implica, daca gasiti sau stiti o sceneta de craciun frumoasa va rog sa imi trimiteti linkul :*

Răspuns Câştigător
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Www.didactic.ro-- sunt acolo multe, nu neaparat cu Iisus, sunt is cu spiridusi, cu orice

2 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Poti scrie tu o sceneta.cu niste copii si cum descopera ei magia craciunului.

| Stancu_Alin_1979 a răspuns:

Ha HA HA, este craciunul, cum adica nu vrei despre Isus, doar asta sarbatorestio? nu? sau stai un pic, tu te sarbatoresti pe tine?