| byabyaby a întrebat:

vreau si ew o sceneta frumoasa amuzanta de craciun sau macar ceva gen fica lui mos craciun daca nu se poate asta ceva amuzant cu niste fete care se contrazic in ceva sau o chestie muzicala ceva frumos si sa aiba putin umor sau mai mult sper sa gasiti ceva de craciun putin umoristic(fica lui mos craciun gen)dau fundita cine gaseste

1 răspuns:
| paceandlove a răspuns:

Pai o fata si un baiat pe genunghiul bunicului si baiatul ii soune fetei ca nu exista mos craciun si fata zice ca ip-a spus ei tatal sau ca exista apoi bunicul ii spune o poveste desptre o minune de a lui dumnezeu de exemplu o gazda o primeste pe maria sa nasca iar sotul gazdei ii taie mainile apoi dimineata mos craciun ii adusese in dar mainile fu nda plztongue