| byabyaby a întrebat:

Hey tupu vreau si ew o sceneta frumoasa amuzanta de craciun sau macar ceva gen fica lui mos craciun daca nu se poate asta ceva amuzant cu niste fete care se contrazic in ceva sau o chestie muzicala ceva frumos si sa aiba putin umor sau mai mult sper sa gasiti ceva de craciun putin umoristic(fica lui mos craciun gen)dau fundita kn gaseste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos craciun si prietenii sai... sase reni frumosi rolling on the floor

pai. sa ma gandesc.
Poti face ceva de genu : O ren (sau craciunita( fica mosului sau cum vrei. sau elf ) este invinuit ca ar fi furat cadouri de la mosu '( cu nas rosu ' laughing) si. de fapt un elf egist facea asta si dupa aia aflati voi ca elful ala ducea jucariile unor copiii care de fapt erau sarcai si nu credeau in mos si sarbatoreau Hanuka.
Poti adauga chestii amuzante, cum ca erau niste fete-elf cam pitzipoance ( nu exagerati cu asta) sau renii aia erau prostutihee hee
Costume de reni gaesti. Eu am cumparat de la Billa de exemplu niste coarne de ren ( 5 lei )

Sper ca te'am ajutat!winking Dac nu'ti place ideea trimite'mi un mesaj si ma gandesc la alta! rolling on the floor

1 răspuns:
| bogdan1236 a răspuns:

Mos craciun zice lupului in padure:-De cate ori za-ti zic ca nu-s scufita rosie?