| SiminaSalvadore a întrebat:

azi la scoala diriga ne-a dat o sceneta de craciun, iar eu am datoria de a o gasi! Insa nu gasesc! Speram ca ma puteti ajuta!
Sceneta se numeste: Craciunul nazdravan!

5 răspunsuri:
| bi8i77 a răspuns:

Nici eu nu am gasit si am fost in aceeasi dilema dar nu te ingrijora pentru ca trebuie sa fii creativa si sa refolmulezi o sceneta de la in puii mei eu asa am facut si mi-a reusit extraordinar eu am ales sceneta cu restaurantul...baga si ru niste glume pe acolo si incearca sa fii cat mai funny

| bi8i77 a răspuns:

Nici eu nu am gasit si am fost in aceeasi dilema dar nu te ingrijora pentru ca trebuie sa fii creativa si sa refolmulezi o sceneta de la in puii mei eu asa am facut si mi-a reusit extraordinar eu am ales sceneta cu restaurantul...baga si tuu niste glume pe acolo si incearca sa fii cat mai funny

| bi8i77 a răspuns:

Nici eu nu am gasit si am fost in aceeasi dilema dar nu te ingrijora pentru ca trebuie sa fii creativa si sa refolmulezi o sceneta de la in puii mei eu asa am facut si mi-a reusit extraordinar eu am ales sceneta cu restaurantul...baga si tuu niste glume pe acolo si incearca sa fii cat mai amuzanta

| bi8i77 a răspuns:

Nici eu nu am gasit si am fost in aceeasi dilema dar nu te ingrijora pentru ca trebuie sa fii creativa si sa refolmulezi o sceneta de la in puii mei eu asa am facut si mi-a reusit extraordinar eu am ales sceneta cu restaurantul...baga si tuu niste glume pe acolo si incearca sa fii cat mai amuzanta

| SiminaSalvadore explică (pentru bi8i77):

Noua ne-a dat o sceneta despre craciun,ce reni,rudolf, elfi, Mos Gerila etc!
Dar nu mai tb!