| aleksootza22 a întrebat:

urgent
am si eu un tablou pictura si semnat in colt cu H. HRENOVZCHI.
si nu stiu nimic despre el. as dori sa il vand dar nu stiu cu cat sau cel putin sa il evaluez mentionez ca tabloul are 2 metri lungime si 60 cm latime. eu sunt din Craiova. multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intereseaza-te la un muzeu de arta, specialistii de acolo ar putea sa cunoasca pictorul si sa-ti indice un pret.

| aleksootza22 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc...si inca ceva ar trebui sa il iau cu mine acolo. adica tabloul este foarte mare.

| Ioandelasal a răspuns (pentru aleksootza22):

Fa-i o fotografie.

3 răspunsuri:
| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Eu zic ca suma potrivita ar fi 60-65 lei deoarece este destul de mare si sunt sigura ca e frumos,, eu la pretul asta las vinde. sper ca te-am ajutat
funda?