| GagaAlexandra a întrebat:

sunt din Brăila, sunt foarte buna la desen dar nu știu unde pot arata tuturor talentul meu îmi puteți spune. dau fundă!

Răspuns Câştigător
| BubblesDoubleS a răspuns:

Idem Cookie...
Vezi ca mai sunt si ite-uri unde-ti postezi desenele cum ar fi :
PhotoBucket, Devinart sau creeaza-ti propriul blog unde sa le postezi.
uite cum sa-ti creezi blogul :http://lucreazaacasa.blogspot.com/2008/07/cum-creez-un-blog.html
Cauta cenacluri de desen sau care au in vozor aceasta ocupatie inscrie-te...:-?
Locurile mai culturale din orasul tau.
Bafta! :)

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Depinde cati ani ai. Poti merge la Palatul Copiilor la cursuri. Mi se pare ca le tine Vespasian Lungu.
Poti merge la Liceul de Arta dupa ce termini clasa a VIII-a. Nu stiu...In functie de varsta.

| n0matterman a răspuns:

Deviantart poate fi un inceput...

| Diabl0 a răspuns:

Incearca sa mergi pe la expozitii unde sa iti expui creatiile, deseneaza prin parcuri, incearca sa le si vinzi.

| Cookieh a răspuns:

Www.desenatori.ro
E un site minunat :)