| anonimathebest a întrebat:

va place aniela?

Răspuns Câştigător
| Diana_7451 a răspuns:

Mie Aniela mi se pare un film dragut, dar ca sa-l intelegi trebuie sa stai si sa-l vezi zi de zi. Are si putina drama, comedie si romantism. Daca esti o fata careea i-ar fi placut sa traiasca in secolele trecute, ti-l recomand. Aici vei vedea cum au mers lucrurile in trecut. Daca ti-a fost de folos parerea mea astept fundita.

23 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cine e aniela?

| BiiBiis a răspuns:

Nu, nu imi place; nu se compara cu Regina sau Inima de rrom.

| BRG a răspuns:

Nu

| Annitu a răspuns:

Nutongue

| madalicious a răspuns:

O urasc. E cel mai prost serial romanesc vazut in viata mea.winking

| Lolly94 a răspuns:

Dalove strucklove strucklove struck ma uit in fiecare searahappy

| GabiGabrielle a răspuns:

Nu X-( o urasc X-(. M-am saturat de ea...bleahh:-&.

P. S:Uh ce parere ai?

| Fallen Angel a răspuns:

Immm... putin. Nu prea privesc. Mama mea priveste si cateodata devine chiar stresant dar nu pierd nici o scena cu Stela Popescu. Ii ador personajul. Joaca extraordinar de bine (parerea mea). Bye Bye!

| Nu conteaza a răspuns:

Deloc I don't want to see

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si asa, acum nu ma mai uit la el dar inainte ma uitam, destul de dragut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! nu tongue

| SufletDeCopil a răspuns:

Mie una dah love strucklove strucklove struck kiss

| simona_6231 a răspuns:

Nu...ma mai uitam asa la inceput sa vad cum e, dar imi place cum joaca stela popescuhappy.

| craniul a răspuns:

Nuuutongue

| cosm1n_9149 a răspuns:

Dar e de mancare?
Daca e frageda e buna. hehe

| Roessess a răspuns:

Nu... mi se pare prost jucat din partea unor actori foarte buni. ceea ce inseamna ca ceva este in neregula cu scenariu sau regizorul

| deyanne a răspuns:

Nu, nu prea seamana cu un film de epoca iar actorii joaca prost acele roluri.

| queeny a răspuns:

Nu

| bebe21 a răspuns:

Da foarte mult... e o fata superba si o buna actrita.

| Porumbita a răspuns:

Blak deloc

| maria_8517 a răspuns:

E o super telenovela