| DAS a întrebat:

Am o colectie de modete din anii 1900 pana in anii 2000.Am in jur la 150 de monede din toata lumea. Daca stie cineva cat ar putea costa aceasta colectie va rog sa ma ajutati.Multumesc.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti adresa asociatiei de numismatica din judetul tau, acestia au cataloage de preturi. De asemenea te poti uita pe okazii.ro, am vazut ca se vand si monede si vezi preturile ce se practica. Succes si numai bine!

| DAS explică:

Din oradea.

| bitek a răspuns:

Nu nu! nu fa asta! adica nu incerca sa vinzi acele monete unei asociatii numismatice deoare vei vedea de la ei niste preturi de nimic! incearca sa le pastrezi pana ce vei auzi de la unul la altul persoane care cumpara! sunt multi oameni colectionari care ofera preturi ffff bune! suze de deranj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici:
http://www.asociatianumismatica.ro/despre.html
si trimite un e-mail la adresa de contact

| Sarj a răspuns:

Am si eu vreo 170 de bucati diferite...de unde esti?