| DumanNicusor a întrebat:

Am tot căutat un tablou/poza, ce apare la testimonialele emisiunii,, Bravo ai stil". Nu știu cum se numește sau cum l-as putea găsi!
Un detaliu pe care îl pot oferi este faptul că este vorba de Nefertiti (sau o femeie din Egipt). Pare pictura, nu poza!
Am făcut un screenshot cu imaginea picturii însă nu am cum posta aici! Sper sa primesc un răspuns!
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Imi pare rau. Nu ai o poza? Sau habar n-am, nici nu stiu cum ai putea gasi si mai ales unde...

6 răspunsuri:
| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

In testimonialele juratilor am observat-o. Seama cu așa ceva https://images.app.goo.gl/CpXek2gpyyzuEzTZ6

| Paula2018 a răspuns:

Poti scrie pe pagina lor de ista, ai sanse sa raspunda.

| DumanNicusor explică (pentru Mayaaaaaaa14):

Seamănă, însă eu vreau să știu unde îl pot găsi pe acela! Mutumesc oricum!

| DumanNicusor explică (pentru Paula2018):

Am incercat deja înainte de a întreba aici, însă nici un răspuns! Mulțumesc oricum!

| DumanNicusor explică (pentru Paula2018):

Poza am, însă nu am cum sa o încarc aici!

| DumanNicusor explică (pentru Paula2018):

Îți mulțumesc pentru ca ți ai dat silință, mi ai dat sfaturi bune, însă am reușit sa îl găsesc de unul singer pe Pinterest!