| CiocanRaresGabriel a întrebat:

Bună ziua! As dori niște strigături la urs(mai vulgare dacă se poatelaughing)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici, pe forum, nu le vei gasi, fiindca nu-si risca nimeni suspendarea contului sa-ti scrie tie obcenitati.

Urarile trebuie sa fie traditionale, vesele si de bun simt, nu vulgare!

| dullcat a răspuns:

Nu ai mai intrebat si ai primit raspuns pe alt cont? Gasesti cate vrei pe google.E amuzant ca ai pus intrebarea la arta si cultura...

https://www.vena.ro/uraturi-cu-injuraturi-si-prostii-de-anul-nou

| johnnny123 a răspuns:

Vrei să te duci în curtea oamenilor și să începi să urli vulgarități? Interesantă strategie.