| AlexadaB a întrebat:

Buns seara! Stie cineva unde as putea vinde niste monede/bancnote vechi? Eventual, poate chiar ati folosit serviciul sau ati interactionat cu persoana respectiva..ar fi super pentru ca as stii ca e real, sigur... Multumesc frumos si o seara linistita sa aveti!

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Ce monede si bancnote ai? Eu colectionez dar pe cele comune le am deja.

| AlexadaB explică (pentru Dismally):

Bancnota de 100 lei albastra, cu N.Balcescu pe ea...si niste monede/monezi :2*500lei-1999; 1*5000lei-2002; 1*1000lei-2004; 3*100lei-1992/1993/1994; 3*50Bain-2005/2006/2006; 1*1cent USA -1981.Astea ar cam fi.Multumesc!

| AlexadaB explică (pentru Dismally):

Am 3 bancnote de 100lei, cele albastre, toate 3 sunt din anul 1966

| Dismally a răspuns (pentru AlexadaB):

Le am pe acestea. Incearca sa le pui pe site-urile cu anunturi dar sa stii ca nu valoreaza mare lucru.

| Celdrept a răspuns:

Și eu am de vanzare, multe monede vechi și nu le ia nimeni, le-am pus și la un preț foarte mic și pe OLX și pe Marketplace ( Facebook) nimeni nu le ia.