| croif a întrebat:

Cand ai citit ultima oara o carte buna?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Citesc de 3 zile Sanctuar de William Faulkner.
Mi se pare o carte buna.

4 răspunsuri:
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Ieri am terminat una.

| claudiarebecca a răspuns:

Citesc tot timpul 1-3 carti. de obicei una de afaceri, una de beletristica si una de istorie/filozofie/psihologie... imi place sa imi fac timp de citit. citesc cu mai multa placere o carte decat un blog etc

| Paula a răspuns:

Puterea Visului - Nora roberts, in feb parca era...

| annagabi a răspuns:

Defineste, notiunea! O carte buna poate fi si una legata de profesie, nu neaparat beletristica! Dar daca la ultima te referi, sincer, cam de mult, mi se pare complicat si sa citesc instructiunile de utilizare la un program pe care il utilizez! Merg din greseala in greseala la victoria finala!
Lucrurile se fac in general la timpul lor. Cat am fost cam intre 9-30 ani am citit foarte mult, acum...