| AleSmartGirl a întrebat:

Hello!
Ce carte ai citit ultima oara si ce carte citesti acum?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ultima oara am citit "Fiii lui Caesar" de Philip Matyszak. In prezent am luat o mica pauza pentru ca e sesiune, insa la incheierea ei mi-am propus sa citesc o serie de carti, prima dintre ele fiind "Coranul".

| WaterDrop a răspuns:

"Suge-o Ramona" de Andrei Ciobanu (da, stiu laughing )

Acum, "Al cincilea munte" de Paulo Coehlo

| Sociopat a răspuns:

Divina Comedie

| Decicumzici a răspuns:

Ceeee? carte? cah. What is that? e chestia aia cu pagini? de ce sa citesc?! lol.

| ALittleDeath a răspuns:

Viata pe un peron-Octavian Paler e ultima thinking
Acum nu planuiesc sa citesc nimic, sunt prea ocupata cu serialelelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina13579 a răspuns:

Ultima carte citita a fost,, Ratiune si simtire'' de Jane Austin.
Acum citesc,, Mandrie si prejudecata'' de Jane Austin.

| seremetova a răspuns:

Eu am citit ultima carte " Demonii " de "Feodor Dostoievski" dar acum citesc cartea " De vorba cu Emma" de "Vitali Cipileaga"

| Sorinsky a răspuns:

Ultima oara am citit "Doctor sleep" am luat o mica pauza de la citit...cam de 3 satamanii.