| BlackRockShooter_7690 a întrebat:

Care a fost cea mai tare piesa de teatru pe care ai vazut-o? da-mi si mie un link.primesti o chestie portocalie cu 1 pe ea!(fundita)

3 răspunsuri:
| GeoloveTwilight a răspuns:

Daca vrei teatru...mergi la teatru! nu exista link pentru asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Despre o piesă de teatru spui mai greu că e "tare", dar, mă rog, încercăm şi aşa. Una suprarealistă este "Elizaveta Bam", de la teatrul Bulandra din Bucureşti. Mie mi-a plăcut mult "Căsătoria", de la acelaşi teatru, am şi văzut-o de două ori.
Te invit pe lecturirecenzate.ro E ceva care îmi spune că are să-ţi placă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am observat...scuze. Ce link vrei tu? Spre o piesă de teatru? Nu te supăra, dar teatrul se vede la teatru şi opera la operă. Doar filmele merge să le vezi pe net. Pa!