| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima oara la teatru?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In fiecare zi cand ies din casa si vad lumea. Stii ce-i fain? Ca e pe moca, nu-ti taie nimeni bilete la intrare.

268 răspunsuri:
| ahaahaahaaha a răspuns:

Acum 2-3 ani ca in zalau nu prea mai sunt. funda?

| Alexxa_9232 a răspuns:

Cand eram la generalalaughing)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Hmmm mai bine de 10 ani trist. In schimb ma duc la film; a movieplex de 2 ori pe luna.

| maradi3 a răspuns:

Ce-i ala"teatru"? Glumesc, am fost acum vreo 15 ani, nu a reusit sa vina o actrita la timp, a venit dupa ce-am primit banii inapoi pe bilete si de-atunci l-am pedepsit...pe teatru!laughing

| crisbebe a răspuns:

Ultima oara cred ca am fost acum 3-5 ani nu mai stiu

| MindExplode a răspuns:

5 ani in urma.happy

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Acum 1 ora =D

| sunset a răspuns:

Acum vreo doua luni. Am vazut La Tiganci

| sherlock a răspuns:

Luna treucuta la Teatru Masca happy, dar cam urat ca personajele lor au aceleasi nume in toate spectacolele laughing

| manuelaaa a răspuns:

Acum cateva saptamani, atunci cand a venit in oras.Traiesc intr-un oras mic, as putea spune lipsit de culturastraight face.a mai venit teatrul zilele acestea aici, si cand am fost sa imi cumpar bilet am aflat ca nu se mai tine-se vandusera decat 4 bilete.jenant.straight face

| Ciprian16 a răspuns:

Acu' 3 ani :d

| Ciprian16 a răspuns:

Acu 3 ani.

| Elyy_1788 a răspuns:

Acu` cativa anilaughing

| gabi1994 a răspuns:

Acum 30 de ani u?

| Alleza a răspuns:

Wow nimic nu mai stiu cred ca la 9 ani

| Wicku a răspuns:

Ultima data cand am fost aveam cam 7 ani, acum 12.

| Zodiacul a răspuns:

Acum un an

| Danette8248 a răspuns:

Nu am fost niciodata

| NOname_4985 a răspuns:

Pai acum o saptamana u?

| NOBODY a răspuns:

Ce-i ăla teatru?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca in 5 mai cand a venit o grupa din resedinta in oras la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin clasa a 6 a parca thinking, a trecut ceva vreme laughing.
Nu mai imi place sincera sa fiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu merg in fiecare zi deci ieri am fost big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum cateva saptamani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba in *** puneti intrebari care va ajuta pe voi nu toate tampeniile.Cu ce *** te ajuta pe tine faptul ca stii cand am mers noi la teatru.Voi stricati site-ul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam acum o luna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca pe la gradinita...si in primii ani de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai vinerea tecuta am fost la pemierea piesei de treatru,, Povestea unei guvernante''. A fost foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum nouă ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In iarna :d