| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima oara la teatru?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In fiecare zi cand ies din casa si vad lumea. Stii ce-i fain? Ca e pe moca, nu-ti taie nimeni bilete la intrare.

268 răspunsuri:
| kajen4ever a răspuns:

Pe 31 mai, cu o zi inainte de ziua copilului, la scoala pentru ca afost teatru gratis si eu am avut spectacol la scoala de dansuri pentru cei mici.

| iJustWannaDance a răspuns:

Azi a fost pentru prima data cand am mers si cre ca voi merge si de acum inainte

| Yng a răspuns:

Acum 2 saptamani. happy

| BBEgirl a răspuns:

Acum 3 ani cand eram clasa a 8-a

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Maine...sincer...maine in 2.06. 2011 ma duc la teatru

| ardei795 a răspuns:

Acum cateva luni

| geolovesedward a răspuns:

Azi la teatrul luceafarul din iasi happy

| Baky a răspuns:

Din clasa 3 laughing

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Ierilaughing smug am fost la sala palatului si am vazut "ma mut la mama" deci n'am mai putut de rasrolling on the floor))))))))

| Alina_2047 a răspuns:

Acum 3 zile.

| Cineva3 a răspuns:

Eu vad tot timpul teatru ca fac si spectacole chiar daca am numai 12 ani big grin

| Alexa113 a răspuns:

Acum o saptamana.

| AntoniaFollowill a răspuns:

Acum o luna si jumatate :"/, e foarte urat sa nu ai foarte mult timp liber.

| Mâcrofon a răspuns:

Sincer, niciodata nu am fost

| AnonyMess a răspuns:

Ieri

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Nu am fost niciodata la teatru

| VlaDtz99 a răspuns:

Mainebig grin

| Dainel a răspuns:

Ultima oara cand am fost la teatru a fost chiar ieri dar merg la aproape toate spectaclele deoarece doar trec drumul si merg 20 metri si sunt la teatru.

| IulyaN_2743 a răspuns:

Din clasa a 2 a

| Mihaela_5801 a răspuns:

Pe 31 mai...tu?

| dragalasa a răspuns:

2 iunie

| Roxana90roxana a răspuns:

La teatru? acela cu papusi... mergeam cand eram mica.cred ca acum vreo 9 ani c-am asa.

Dar in ziua de azi vezi teatrul peste tot.De cand iesi dimineata din casa, pana intri inapoi seara, nu iti trebuie bilet, este 100% gratis si plus ca vezi ca oamenii sunt javre...doar unii. decii.raspuns zi de zi, ora de ora.

| xXJustMeXx a răspuns:

Buna sonya! Ultima data am fost pe 31 mai cand am avut primul meu spectacol de dans.Cred ca a fost unul dintre cele mai frumoase momente din viata mea.

| Allexutsu a răspuns:

Acu un an de zilelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| radudavid63 a răspuns:

Ieri

| Qweeeeeer a răspuns:

Acum 2 ani!

| DanaCherry a răspuns:

Am fost acum 2 saptamani la Bulandra si pe 10 merg din nou la Teatrul National.

| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Asta e o intrebare la care sa fie despre o problema?laughing

| claudiuflorin a răspuns:

Imi doresc sa merg la teatru nottara pe magheru in bucuresti. Sunt din bacau... Merg in bucuresti cand am timp. Un rinocer indragostit, uzina de placeri. Sunt piese dragute extraordinare imi place cum interpreteaza Dan Bordeianu. www.nottara.ro /