| tafli a întrebat:

Care e cel mai mare intelectual roman in viata?- criteriul trebuie sa fie strict intelectual, fara conotatii politice! Multumesc!

6 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cred ca Neagu Djuvara.asta daca nu tinem cont de Marean Vanghelie, primarul care este rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu...

| zahy a răspuns:

Sincer Vadim Tudor am ramas surprins cate cunostinte generale are.

| VanillaBl a răspuns (pentru zahy):

Haha. Sau gigi

| zahy a răspuns (pentru VanillaBl):

Fiecare cu parerea lui dar sincer poti sa cauti pe net sa vezi ca omu chiar cunoaste. Si nu oricine scrie atatea carti. Si nu sunt fan Vadim, dar apreciez

| hellchild a răspuns:

Eu, glumesc, sunt o gramada...