| OOOLEOOO a întrebat:

Nu ati incercat niciodata sa mergeti dupa criteriul "raiul pe pamant"?

Daca nu...pe ce criteriu va bazati ca sa aveti o viata "buna" si linistita?

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-am criterii sint atent doar ca si raiul are o anumita limita de unde incepe iadul.

| sabin89 a răspuns:

Cum ar putea fi "raiul pe pamant" un criteriu dupa care sa mearga cineva? Poate vrei sa dai niste detalii.

| 4b a răspuns:

Am tot visat eu la raiul asta de pe pamant pana s-a transformat in iadbig grin
In functie de alegerile facute, imi traiesc viata cu bune si cu rele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare actiune va avea si o consecinta, mai devreme sau mai tarziu. De aceea cuget bine inainte de a lua o decizie.

| Zabbyel a răspuns:

love struck viata buna si linistita poate doar respectivul s-o construiasca cu propriile manii/gandire

| ArcasulAlpin a răspuns:

Sa nu las pe maine ce pot face azi.
Sa profit de ocazii.