| alincool22 a întrebat:

Care e mai tare graffiti sau arta abstracta?

Răspuns Câştigător
| Muwz a răspuns:

Prefer arta abstracta.
Arata mult mai...wow in comparatie cu graffiti realizat de oricine, inclusiv de cei fara talent.

Funda?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Muwz):

Și în arta abstractă, majoritatea sunt fără talent și fac chestii fără sens în speranța că cineva le va găsi un sens la care cel care a făcut-o nu s-a gândit și pentru asta va fi considerat ceva de calitate.

11 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Graffti este mult mai tare

| AOLEVRIC a răspuns:

Graffiti [ parerea mea ].

| dulcica480 a răspuns:

Amandoua sunt foarte tari

| alincool22 explică:

Graffiti zic eu

| alincool22 explică:

Dar si arta abstracta

| Doru_4231 a răspuns:

Graffiti logic... Eu sunt un fan graffiti si am desenat o gramada
Iti recomand sa te uiti pe youtobe la cholowiz123 preferatul meu

| litah a răspuns:

Graffiti

| Alecsus a răspuns:

Ambele au ceva diferit.
Parerea mea e ca nu conteaza care e mai tare ci depinde de personalitate big grin
Daca tie iti plac ambele... Incearca un mod de a le combina.
Daca ar fi dupa mine, as alege Arta Abstracta.

| missdanger a răspuns:

Graffiti cu siguranta (graffiti creator) Te pup pa pa :*

| Alex_Manolo_1982 a răspuns:

Arta abstracta pentru ca e mai artistica si mai apreciata