| DJSkillzPhiladelphia76ers a întrebat:

Graffiti o arta sau vandalism? big grin

12 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu este undeva la mijloc. mAI MULT SPRE ARTA thinking parerea mea

| alone a răspuns:

Dupa parerea mea arta pura doar ca e exprimata altfel!

| SlimShady_8054 a răspuns:

Arta! Graffiti-ul este o arta ce se exprima prin vandalism!

| BlueHusky a răspuns:

Amandoua! Daca imi dai voie raspund cu un exemplu (sper eu destul de clar)
"O, tu nici visezi, batrâne, câti în cale mi s-au pus!
Toata floarea cea vestita a întregului Apus,
Tot ce sta în umbra crucii, împarati si regi s-aduna
Sa dea piept cu uraganul ridicat de semiluna.
S-a-mbracat în zale lucii cavalerii de la Malta, "

Daca te uiti nu vezi decat cuvine... modul in care au fost oranduite le-a transformat in arta.
Graffitiul este o arta contemporana in mana cui trebuie happy (my pov)

| Hassel a răspuns:

Daca faci graffuri pe masina vecinului(de ex) e vandalism... dar nu vad de ce ar fi rau sa faci graffuri pe zidurile unei fabrici parasite sau pe un gard de ebton vechi-desigur ca nu toti pot sa faca o arta din graffiti, dar experienta se castiga exersandwinking

| thebloodsoul a răspuns:

Este cu adevarat o arta nu toata lumea poate desena in graffiti vandalism este doar din partea unorawinking

| DJSkillzPhiladelphia76ers explică:

Aveti dreptate big grin mie imi plac metrourile desenate asa frumosbig grin si mie imi place sa fac graffuri da n prea ma tine sa dau ilegale

| RaulTheGame a răspuns:

Arta 95%

| LegendKillerVlad a răspuns:

Sau straight face. E arta frate.arta!

| mickey99 a răspuns:

Vandalism artistic big grin

| aLeXx_2564 a răspuns:

Artahappy