| lotty a întrebat:

Care este din iasi si stie la ce magazin pot gasi fimo sau cernit? (nu magazin online)?

Răspuns Câştigător
| thedoll2010 a răspuns:

La orice magazin pentru artisti unde se gasesc vopsele, pensoane si altele(gen fondul plastic)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneau ca aduc Fimo la magazinul cu materiale pentru pictura din spatele Primariei, langa un dispensar medical.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca pe mariashop. e un magazin online unde poti gasi materiale auxiliare pentru fimo si cernit. cred ca ti-ar fi de folos.

| lotty explică:

Este un fel de plastilina pe care o modelezi o bagi la cuptor si se intareste