| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de unde pot gasi FIMO sau CERNIT la pret rezonabil. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Http://www.margele.net/....../index.php
Găsisem undeva cu 6. 5 ron, dar nu mai găsesc link-ul. Revin mai târziu cu un răspuns dacă îl găsesc.

17 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc! Şi sorry că nu ţi-am mai dat linkul acela dar chiar nu l-am găsit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fimo poti gasi pe: www.lucille.ro sau www.simoshop.ro
iar produse din fimo (bijuterii) pe: http://handmadevictory.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Handmadevictory nu-mi plac...sunt superficial facute. la efrumuseti in schimb am vazut lucruri faine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Handmadevictory nu-mi place...sunt lucrate superficial. La efrumuseti in schimb am vazut multe lucruri faine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele de la frumuseti sunt mai "cuminti" iar cele de la victory mai "amuzante" dar amandoua sunt frumoase desi prefer lucrurile mai ciudate si mai copilaresti.
Intrebarea era legata de Fimo/Cernit sigur gasesti pe net cu un singur click, stiu in bucuresti pe lipscani si undeva in zona piata muncii happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde in zona muncii?(anonim)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce scumpe sunt cele de pe efrumuseti :O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mmm... mie nu mi se par scumpe. adica sunt scumpe in comparatie cu altele mai ieftine tongue dar arata foarte bine in realitate si sunt extrem de bine lucrate in detaliu. eu am cercei si brose de la efrumuseti si se comporta impecabil...bine, ca am si eu grija mare de ele. dar de exemplu, cerceii i-am luat cu 9 si 15 lei (nu mi s-au parut scumpi) si brosele cu 25 si 45. cea de 45 e cam piperata dar e superba si f bine facuta. prefecr astfel de accesorii mai d ecalitate, chiar daca is mai scumpe. spooooor la fimoit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiti daca gasesc cernit sau fimo n magazinele de materiale de constucti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unde pe lipscani ca vreau sa iau si eu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele de la efrumuseti, pe langa faptul ca sunt ceva mai scumpe...mai grav este ca sunt copiate...lipsa totala de imaginatie, rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fimo, cernit si sculpey gasesti la Hanul cu Tei - pe strada cu Club A (Blanari parca se numeste) sau la Casa Retro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FIMO la cel mai mic pret puteti gasi la www.margelesibijuterii.ro. Doar 5. 89 lei / pachetel. In plus va stam la dispozitie cu o gama larga de accesorii pentru FIMO ( lac, unelte, matrite), semipretioase, sarma argintata, perle, margelute de nisip, accesorii metalice, cristale.etc. Oferim discount-uri atractive si " cadouri surpriza ". Va asteptam cu drag. Spor la lucru si mult succes in activitatile voastre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

accesorii din fimo si nu numai... http://fantasyybijoux.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://fimoworld13.blogspot.com/

| anonim16666 a răspuns:

Incearca de aici www.samargelim.ro succes

| nemynna a răspuns:

Intra pe http://efrumuseti.webs.com/ si ai sa vezi!:)