| MMadalina a întrebat:

Care este ultima carte citita? Ce impresie ti-a lasat?

15 răspunsuri:
| NoShit a răspuns:

Urzeala tronurilor - George R. R. Martin
Fără cuvinte. Plină de acţiune, suspans, detalii, diversitate de personaje. Mai e nevoie de impresie? Mai mult decât genială.

| Musique a răspuns:

Îngerul păzitor-Danielle Steel
O recomand, fiindcă e foarte frumoasă.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

O carte biografică despre Nicolae Grigorescu. Mi-a plăcut, a avut o viaţă interesantă, a pornit de jos şi a ajuns în vârf, însă a avut parte de o moarte tristă, singur în atelierul lui...

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Ultima carte citita de mie a fost Elevul Dima dintr-a saptea. A fost o carte nemaipomenita! Merita sa o citesti!

| leftside a răspuns:

Oliver Twist de Charles Dickens! e misto

| Alexandra7201 a răspuns:

Ultima mea carte citita este Tainele Trecutului de Amanda Quick. Este foarte frumoasa si merita citita.

| Morrigan a răspuns:

Fratia de john grisham - GENIAL e putin spus laughing

| CriSSa537 a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice vol2 si vr sa ma apucde Aventurile marelui NatehappyInsemnarile unei pustoaice e o carte frumoasa de care nu te vei plictisiwinking

| Andrei9822 a răspuns:

Am citit o carte despre viata, pentru adolescenti este o carte reusita se numeste "Tineri se intreaba" si daca te deranjeaza ceva sau o intrebare despre viata gasesti acolo.winking

| cataleya a răspuns:

Dracula de Bram Stocker
Mi-a lasar o impresie foarte buna... super interesanta happy

| PufoseniaDF a răspuns:

Insemnarile unei pustoaice 1 si 2 -este foarte interesanta.Eu una o ador si vreau sa citesc si volumul 3

| CriSSa537 a răspuns (pentru PufoseniaDF):

A aparut volumul 3?

| TrololoLM a răspuns:

Tapiseria 1! De Neff...e tare! big grin

| dariaaforTPU a răspuns:

Eu am terminat de citit Oksa Pollock si mi-a placut foarte mult, nu puteam sa o las din mana si mi-am comandat si volumul 2. O recomand cu bucurie!