| cokocosmy a întrebat:

Care stie de unde pot lua din Tm foi de desen din acelea ft mari folosite la liceul de arte plastice si tempera sau acoarele cu ulei va rog sa-mi spuneti unde gasesc in Tm si cat mar costa. fundita si vot happy

2 răspunsuri:
| trifescugabriela a răspuns:

Pai alea le ei de la fondul plastic! Blocurile te costa cam vreo 12 lei si tot ce vrei gasesti acolo!

| Viviannnnnna a răspuns:

^_^ Hei
eu sunt din DR.TR.SEVERINhee hee
dar stiu ca foile mari de desen se gasesc la Arion-uri, Librarii big grin...
la fel si tempera...dar... tempera nu iti recomand pentru ca se i-a f. greu de pe hainhee hee