| Cassidy a întrebat:

Ce desen se face in clasa a 8-a? Tehnic, cu acoarele sau cu ulei?

Răspuns Câştigător
| Tera a răspuns:

Nici una nici alta, intra a-8-a faci la inceput niste desen tehnic la care o sa primesti o nota dar desenezi doar cu linia si creionul nu folosesti culorii si apoi o sa faci istoria a artei la care primesti a doua nota. Orcum nu vei face mult desen pentru ca faci o saptamana desen o saptamana muzica si tot asa. Sussces in noul an scolar!

5 răspunsuri:
| TarkaN a răspuns:

Pai peisaje

| ShadowGuitar a răspuns:

Depinde de profesori.
Dar iti zic ca nu se va mai face prea mult desen, doar 1 semestru, plus ca trebuie sa va concentrati pe materiile importante pentru examen, nu?happy

| AdamJensen a răspuns:

Cu creionul (tehnic)eu ma pricep la desen tehnic

| TheRaindem a răspuns:

Tehnic

| KamelyaCappuccino a răspuns:

Eu am facut tehnic