| faimosul28 a întrebat:

Cat ma costa un bilet dus -intors pana la TEL AVIV? si cum ajung in HAIFA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preturile pot varia intre cca 300 si cca 400 euro (uneori peste.), depinde in ce per. faci deplasarea, de compania aeriana si de clasa la care vrei sa calatoresti. Deplasarea la Haifa se face cu autobuze in conditii f. civiliz. (aer conditz...).

1 răspuns:
| somebody a răspuns:

Mai nou poti lua trenul din aeroport direct.Este foarte rapid si sigur.Pretul poate ajunge pana la 600 de euro. ברוך הבא!