| anonim_4396 a întrebat:

Caut o piesa pentru un concurs cu care as putea aduce sala (dar in primul rand juriul) pana la lacrimi. deci, o lista cu cele mai emotionante piese. tin sa mentionez ca ma pregatesc pentru un concurs la care particip deja de 3 ani, si la care am luat consecutiv locurile 3, 2, si ieri - 1... vreau trofeul ..please help mee!

Răspuns Câştigător
| Fealure a răspuns:

You lost me (Christina Aguilera), Angels (David Archuleta), Celine Dion & Barbra Streisand – Tell Him, If i die young (e superba), like an angel, sper ca te-am ajutat.

1 răspuns: