| mariandima a întrebat:

Caut persoane talentate pentru desen, cunoscatoare photoshop, corel dar nu neaparat.500$ pentru fiecare desen care e ales.desenatori,desenatoare.mai multe detalii la http://www.nudeem.com

9 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Si care ti-e profitu?

App. nu ai specificat tema imaginii, nimic happy

Din cate am inteles nu imi pot lasa logo'ul meu pe imagine?

| Dominicc a răspuns:

Da de ce fara logo?happy ca postez doar un exemplu, nu originala. si daca e acceptata, va dau originala

| Dominicc a răspuns:

happy Eu unu nu m-as baga happyNu mai dau alte indicatii

| Tinna22 a răspuns:

Pai eoh sunt ashea...da nu stiu ce as ptea face pe site-ul care mi l-ai dat uh acolotongue

| mariandima explică:

Pai ing3ras ai putea sa-mi trimiti cateva lucrari de ale tale spre exemplu.pe scurt eu sunt expert in photoshop, o sa-ti slefuiesc lucrarile care ca consider eu ca sunt bune si o sa le promovez mai departe, in decurs de 7 zile daca una din ele e castigatoare tu te alegi cu 500$.ce zici?winking

| mariandima explică:

Fjl; ssl; l; sl; ca; dd

| mariandima explică:

Imaginile vor fi folosite ca design pentru diferite obiecte,in special tricouri si postere,deci trebuie sa corespunda cu aceste categorii cat de cat si sa fie idei originale,pentru ca daca nu imi dau eu seama daca ideea e copiata, o sa-si dea altii mai departe si o sa apara probleme, deci cel mai indicat sa fie a ta si sa fie fara logo.

| mariandima explică:

Aveti si cateva exemple pe site, sper sa pot pune cat mai multe in curand.profitul meu de pe urma imaginii poate sa fie mai mare, dar cei 500$ ii primesti sigur daca decid sa iti folosesc ideea.e o chestie serioasa, vreau sa ofer o sansa persoanelor talentate.

| mariandima explică:

Man daca vreau sa-ti scot logo-ul sau watermark-ul din poza, ti-l scot.chiar daca ocupa jumatate din eawinking
dc sa ne incurcam reciproc?