| Dominicc a întrebat:

Photoshop, corel, illustrator sau perfect Photoscape.

Este cineva care se pricepe bine la unu din programele de mai sus? sau spre foarte bine. Mai putin Photoscape pentru ca este de accentuare/retusare.

Caut 1-2 persoane care se pricepe, pentru a lucra cu ele. La diverse proiecte de Design.

Atata timp cat creativitatea este prietena ta, putem sta de vorba si ne vom intelege.

Momentan las portofoliul meu http://konnstantinc.wordpress.com

Daca aveti si voi unul, perfect.

Ps: caut persoane creative care vor sa castige ceva cu pasiunea lor.

2 răspunsuri:
| Dominicc explică:

12 ani. totusi

poate esti creati/a dar cand vine vorba de proiecte eu cer seriozitate si maturitate.

Imi cer scuze, momentan eu nu pot accepta asta happy
Dar sunt sigur ca peste un timp te voi vedea cu pasiunea ta undeva mai sus. Bafta!

| aceeasi a răspuns:

Buna! Eu am 12 ani...stiu, sunt inca mica, dar cred ca te-as putea ajuta din cand in cand...iti pot arata niste fotografii facute si editate de mine. Pasiunea mea este fotografia si chiar imi doresc sa fac ceva cu acest lucru.
Imi poti da ID-ul sau adresa de E-mail ca sa iti arat pozele daca esti interesat...