| Lovehate7 a întrebat:

Caut un clip vazut acum mult timp si nu-l pot gasi. Era pe yt despre arta si incepea cu boticelli cu expresionism cu madness of britain, apoi rapahel si last judgment. Pe urma erau chestii despre instinct si intelect si cum o fata deseneaza ce vede si un baiat nu pentru ca el doar priveste si despre copii, ca ei doar au un lucru in cap si deseneaza acel lucru si noi nu mai facem asta, era parca vreo 58 de minute clipul.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

1.Ai incercat sa cauti in istoricul Youtube (daca e activat)?

2.Vezi aici - https://www.youtube.com/playlist?list=PL5JqSuIvtmAMFmxJcr-v-9iTl4RY6nN5s, este un playlist lung, dar poate iti amintesti titlul si gasesti ce cauti. Botticelli si Rafael sunt din perioada Renasterii, iar unele video-uri au in titlu perioadele.