| Sissy47 a întrebat:

Am o mica problema..de mai mult timp caut un clip cu accidente rutiere, o campanie de prevenire, insa nu o gasesc...clipul era cu o familie care mergea undeva pe o autostrada,in stanga,dreapta era floarea soarelui,toti erau foarte fericiti,mama s-a intors sa -i zambeasca fiicei sale,tatal a suras de asemenea,cand la un moment dat,cel din urma pune o frana brusca, iar fata zboara prin parbriz. Daca stie cineva de acest clip sau isi aminteste cineva, va rog sa-mi scrieti unde l-ati gasit sau mai bine trimiteti-mi site-ul..Va rog, doresc foart mult sa-l revad.

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Stiu de ce reclama vorbesti, insa cred ca au scos-o ca si eu am cautat-o anul acesta pentru un proiect la advertising.
Insa poate iti plac si te ajuta urmatoarele:
http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM
http://www.youtube.com/watch?v=nI9_BTm41MI
P.S. Mai asteapta raspunsuri, poate cineva va gasi acea reclama.
Toate cele bune!

| Sissy47 explică (pentru M25M):

Multumesc,asemenea!