| marko666 a întrebat:

Alut ppl! De ceva vreme am vazut un clip pe youtube. Clipul era cu niste copii, cred erau germani sau oricum vorbeau germana. Ideea era urmatoare. Unul dintre copii, un baiat de vreo 7-8 ani era indragostit de o fetita cam tot de varsta lui, Maria o chema. Si copilul asta incerca prin tot felul de mijloace sa o impresioneze, le fel cum faceau si altii, era asadar o confruntare pentru mana ei. Era o joaca de copii insa mesajul clipului e miscator. Tot clipul dureaza cam 5-6 minute. In filmulet mai sunt prezente si alte fetite care le fel, tanjesc dupa baietelul asta insa el nu are ochi decat pentru Maria. Si la un moment dat, asta mic face o analiza in sine a fetelor care sunt prin jurul lui si pentru fiecare fetita ii gaseste cate o descriere. Cand ajunge la Maria spune ceva de genu : " Numai una imi place de aici, numai una este blonda, numai are ochii albastrii, numai una ma priveste in ochi, numai pe una o cheama Maria. Ea este prietena mea " Si aici se terrmina clipul. Va intreb daca stiti cumva de clipul asta, eu il caut de ceva vreme insa nu il gasesc. Ideea e ca de clipul asta se leaga povestea mea de dragoste cu iubita mea din prezent, Maria.Clipul l-am accesat accidental in urma cu vreo 3 ani si nu mai tin minte ce scria in descriere. Am cautat tot felul de combinatii de cuvinte insa nu am gasit nimic. Daca stie cineva despre ce vorbesc, ar face un lucru superb daca m-ar ajuta. Multumesc