| Pufosila a întrebat:

Ce a-ti schimba la tara asta?

15 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mentalitatea unor persoane.

| Asyul95 a răspuns:

Mai pe scurt cele mai multe lucruri!

| bestialu96 a răspuns:

Pe mine, pentru ca o distrug pe zi ce trece...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Educatia...de ecemplu Pufosila sa nu mai scrie "a-ti", cand de fapt e "ati".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exemplu, nu ecemplu...graba tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorii care dau note de trece elevilor care nu stiu sa scriewinking

In contextul intrebarii tale, corect este "ati" nu "a-ti"

| AngelCrystals a răspuns:

Tot!

| TRONGUY222 a răspuns:

Tot...
Dar cel mai enervant e caracterul romanului ...rade de altii cand el e mai prost, mai urat si mai * baga o caracteristica rea aici * decat toti.
Si daca ai fi la pamant si i-ai cere ajutorul unui roman ala te mai si scuipa in fata.
Uita-te la Bug mafia - fara cuvint (videoclipul e imp nu melodia ) si o sa vezi ce inseamna romanul...

| traceurpkvictor a răspuns:

Totu`laughing

| iricool1996 a răspuns:

As arunca, coruptia la gunoi, cu o tigaie as scoate gagaunii din mintea celor mai multi dintre romani si nu in ultimul rand as impusca toti manelistii si n-as intra la inchisoare.

| julietadya a răspuns:

La tara nu as schimba nimic, pentru ca e frumoasa asa cum e ea! In schimb i-as schimba pe cei de la putere care ne fac tara de ras in toata lumea phbbbbt! Din cauza lor acum oamenii isi urasc tara si se duc sa munceasca in alte tarii, pentru ca ei au taiat si pensiile la batrani, pentru ca nu mai sunt locuri de munca va spun ca mama mea abia si-a mai gasit un loc de munca! Dar cel mai grav e ca multi tineri termina facultatea si nu au unde sa munceasca adica o fac pe degeaba! Unciul meu a facut scoala de politie si nu le da loc de munca pana la anul' da cel mai rau e ca nu au dat examenele de sfarsit de an asta inseamna ca la anul cand se duc sa ii repartizeze ar putea sa le spuna ca nu ii angajeaza si ca trebuie sa mai faca odata aceasta scoala :X! ...Deci tara aceasta nu are nimic rau nu la tara in sine trbe sa ne gandim cand spunem sa schimbam ceva ci la IDIOTII care ne conduc! :/

| RaduSmecheru10 a răspuns:

Presedintelelaughing

| ela_6250 a răspuns:

Oameni astia raii si buni de nimic as vrea sa nu mai exsiste criminali hoti si tot felul de oameni rai

| teobgeo a răspuns:

Presedintele si soselele si hoti

| emocika_6312 a răspuns:

Profesorii in unlele licee