| sk8punk a întrebat:

Ce adidasi sunt foarte buni pentru parkour

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Tenisi cu glezna (bascketi), uite aici modele www.hainedevis.ro si usori si rezistenti! Respect!

| andreeutzsa a răspuns:

Puma nike astea de firma

| JustDoIt_3643 a răspuns:

Hmm.Pentru parkour trebuie adidasi cat mai flexibili.Iti recomand asa ceva:http://pk13.lefora.com/......r2mk6.jpg. Funda?:D

| hades6617 a răspuns:

Conteaza cu ce te simti tu bine in picioare nu conteaza ce scrie pe ei...

| octavian_8518 a răspuns:

"andreeutzsa" imi pare rau dar spui o prostie laughing
frate eu sunt treceur nu conteaza adidasii eu fac Pk cu orice, firma nu e imp. sunt 3 cerinzte: 1.comozi 2 usori pentru viteza 3 rezistentzi cu talpa putin ma grosa sa absoarba socurile de la sarituri, talpa sa imite talpa umana ca forma nu plata pentru ca e ca si cum ai alerga cu platfus. baftawinking