| cazacdenis a întrebat:

Ce adidasi sunt buni pentru parkour?

Răspuns Câştigător
| yvren a răspuns:

Http://www.originals.ro/.......html.aici gasesti adidasi adecvati pentru parkour. sper sa iti fie de folos.desi daca ai talent.nu adidasii conteaza

6 răspunsuri:
| catalinalina a răspuns:

Care au talpa groasa (dar nu prea), sa nu alunece, sa nu se rupa usor, si sa fie usor cam pana pe la glezna ca in caz de ceva sa nu tio rupi direct

| razvyy412 a răspuns:

Nu stiu sigur cred ca cei cu talpa plata care nu aluneca aproape ca cei cu care vrei sa faci scheit

| cParty a răspuns:

Http://www.originals.ro/......-c-33.html poftim sper ca te ajuta

| KEric a răspuns:

Adidasi Kalenji, au talpa mai groasa, se fixeaza mai bine pe picior si au o aderenta mai buna.winking

| OtherEmoKid a răspuns:

CEI cei buni sunt aia de skate-ari.Mai de cartier asa ceva.Plz funda!