| Georgyana_1322 a întrebat:

Ce ati alege intre meseria de avocat sau actor?

Răspuns Câştigător
| onyka a răspuns:

Actor- parerea mea. Si iti dau si ceva argumente. Poti intra in pielea diferitor persoane a unui personaj nou. Sa simti personajul,ura lui, bucuria lui, sa fi tot felul de personaje (o nebuna dintr-o inchisoare, sau o fata nevinovata intr-un film de groaza, o printesa pierduta, o razbunatoare, etc.) Sa joci cu pasiune sa intri in pielea personajului sa simti aceea lume a lui este superb.Dar si ca avocat ai multe lucruri interesante. Poti lupta pentru dreptate, adevar, castigi ceva banuti. Dar parerea mea ramane ACTOR. Dar depinde de tine ce meserie iti alegi, ce vrei sa faci, ce te atrage, ce fire esti. Succes in gasirea meseriei perfecte! pup:*

6 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Actor.asta imi doresc si eu sa ajung

| Cici4Mici a răspuns:

Actor.

| Boo a răspuns:

Actor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actor

| LLLLLLLL a răspuns:

Avocat

| Negyox a răspuns:

Ceea ce iti doresti. Daca parintii vor sa devi avocat, iar tu nu, atunci actor este raspunsul.