| eusunt7 a întrebat:

Ce carti imi recomandati de afaceri economie?

Răspuns Câştigător
| Ketch a răspuns:

Inteligenta emotionala in Leadership de Daniel Goleman, Annie McKee, Richard Boyatzis
Gandire rapida, gandire lenta de Daniel Kahneman
Tehnici de a vinde de Dale Carnegie, J. Oliver Crom, Michael Crom
Nu renunta niciodata! Cum am transformat in succes cele mai mari obstacole pe care le-am avut de infruntat de Donald J. Trump, Meredith McIver
Cadranul banilor. Ghidul tatalui bogat pentru libertate financiara de Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
Cele 21 de legi supreme ale liderului de John Maxwell
Coaching Oferte speciale de Max Landsberg
Proiectarea unei noi afaceri saptamana cu saptamana de Steve Parks
Cele 21 de calitati ale liderului – de John C. Maxwell
Teste pentru alegerea carierei de Louis Janda

| eusunt7 explică (pentru Ketch):

Cartea Gandire rapida, gandire lenta chiar o am, o sa caut si altele happy

1 răspuns: