| RapTor800RPM a întrebat:

Ce categorie de cititori le-ar place Ciocoii vechi si noi de Nicolae Filimon.

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

1)"Cărei categorii de cititori" ar suna un pic mai bine...parca si umbla si pe la "a plăcea".
2)Dupa ce formulezi mai bine intrebarea, trebuie sa imparti cititorii pe categoriile la care tu vrei sa te referi: pe segmente de varsta, pe pregatirea profesionala, pe regiuni geografice etc.
Intelegi?
Ca...asa...pot sa vin eu cu felul meu personal de a imparti oamenii pe categorii si-mi dau cu parerea dar nu stiu cum te ajuta pe tine. De ex, ce te faci daca eu impart oamenii asa:
a) cei care fac lucruri
b) cei care vorbesc despre cum se fac lucruri
c) cei care nu fac nimic
d) cei care vorbesc despre cei care nu fac nimic
Din punctul asta de vedere, "Ciocoii vechi si noi" ar avea cautare in randul categoriei a) si poate, cu putina ipocrizie, si in randul categoriei b)
Sper ca ti-am fost de folos happy
God will shave the Queen!