| Ar_Adelina_1999 a întrebat:

Ce creioane sunt mai bune pentru a face portrete? va rog spuneti-mi si mie o marca mai bune de creioane!

6 răspunsuri:
| BloodAndPain a răspuns:

Eu folosesc B-uri Hardtmuth.

| HippocrateS a răspuns:

Te duci la librarie si ceri creioane de tip B1 cu B3 sau B2 cu B4.
Combinatiile astea sunt cele mai bune.

| Teodoraa6 a răspuns:

Incearca B-B10 si carbune. le poti achizitiona de la magazinele specializate in pictura si desen.

| AaNnEesipunct a răspuns:

Incearca milan-o foarte buna marca de orice element care cuprinde arta (aquarela, creioane, carioci etc.) poate mai friday...

| AaNnEesipunct a răspuns:

MILAN-o foarte buna marca de orice element care cuprinde arta (acuarela, creioane, carioci etc.) poate mai Friday...

| andreea255 a răspuns:

Foloseste un H, un HB si B, B2