| LovelyGirl_4079 a întrebat:

Ce dans îmi recumandați ca să-l dansez cu un băiat? Menționez: "Pot să compun singură un dans după muzică!" aștept!

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai daca iti place de el : vals, salsa, cha-cha... poate pe melodia lambada!
daca nu-ti place de el... ceva mai distant.

3 răspunsuri:
| TomasTomyTom a răspuns:

Un vals vienes poti ste uiti pe net la pasi si tu sa-l faci mai usor dar si mai frumos

| PyTyKu a răspuns:

Un Vals Vienez, Tango Daca iti place de el Daca nu :cha cha salsa sau un Electric Bughye este tare amuzant si greu bafta

| DianaaaD a răspuns:

Daca vrei ceva mai romantic incearca salsa, vals, tango, ceva cu contact fizic iar daca nu, incearca ceva hip-hop sau house. Eve - Tambourine, Christina Aguilera - Keeps gettin` better, Mohombi - bumpy ride, Rihanna - Shut Up And Drive, Sean Paul - Give it up to me[superba melodia, si videoclipul are scene dansante], Sean Paul - So fine, Sean Paul - Press It Up, Usher - Yeah, si mai sunthappy Sper ca te-am ajutat cat de cat. happy