| ÏwīłłĆøłøŕÝøůŕŁıfə a întrebat:

Sall love struck am nevoie de putin ajutor. Sunt intr-o tabara si imi place de un baiat laughing am vorbit putin si avem cam aceleasi pasiuni >: in fiecare seara avem muzica si dans si ieri seara am vrut sa dansez cu el, da imi era foarte frica ai ma impingea o fata in el si eu ma impingeam sa nu vada el da a vazut laughing se uita dragut la mine si dupa a venit si m.a invitat la dans si am dansat >: ♡ azi vreau sa atau in autocar xu el, eu vreau sa fim impreuna da nu cred ca el vrea crying

Răspuns Câştigător
| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Da, e cam dificila situattia in cazul tau, dar e una prin care a trecut fiecare love struck
De ce sa nu te apropii de el si sa discuti intre patru ochi cu el, eu am studii in domeniul psihologie, pentru mine ar fi o treaba usoara sa vad cine e, dar treaba se inrautateste in cazul tau.Si daca tot maine plecati, ai face bine sa te grabesti cu chestia, de ce sa nu intri intr-o discutie, cat de simpla, si apoi vei observa merita sa-i propui, sau nu. De fapt, nu crede ca daca nu-ti propune, inseamna ca nu te place, baietii se rsineaza si eu smug Bafta!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai intreaba l... vrei ceva atunci obtine.

Te duci la el si ii zici:

"Vasilica (sau cum il mai cheama), nu e asa ca vrei sa stai langa mine in autocar?"

| Claustx a răspuns:

Hey! Pai te duci la el si il intrebi... daca nu vrea, asta e...banuiesc ca mai sunt si alti baieti in autocarul ala laughing baftă!winking

| ÏwīłłĆøłøŕÝøůŕŁıfə explică:

S.a dus si tabara, amm dansat, mi.a dat numarul lui de telefon si poate asa o sa imi fie mai usor, toti au pariat ca anul viitor o sa am iubit si o sa vin cu el in tabara, da Doamne laughing