| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ce este DPD in Germania?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

DPD Germania face parte din grupul internațional DPD, cea de-a doua rețea europeană de servicii de coletări. Oferind o transparență maximă și o flexibilitate în livrarea coletelor, oferim o gamă largă de produse pentru a satisface toate nevoile clienților - de la livrarea în aceeași zi, 90 de minute pentru expeditorii B2C care solicită soluții de transport specifice clienților B2B. Avem 78 de depozite și 6.000 de magazine de colete de colectare în toată Germania. 8.000 de angajați și 10.000 de personal de livrare sunt în serviciu zilnic. DPD este numărul 2 pe piața de colete germane și transportă 350 milioane de colete pe an, aproximativ o treime din acestea către destinatari privați. Transportăm toate pachetele complet neutre din punct de vedere al climei - fără costuri suplimentare pentru clienți
https://www.dpd.com/de/unternehmen/unternehmen/dpd_deutschland

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.dpd.com/de
poti trmite colete unde doresti in deutschland

| AnonimFaraPereche explică (pentru RAY):

Pot gasi date despre angajatii firmei?

| RAY a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Normal ca nu