| Maria1678 a întrebat:

Ce faceți?
Cum sunteti

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Ma simt bine ma duc acasă acum am scapta de la munca acum dar înainte sa merg acasă merg Să-mi iau o Shaorma mare de tot ca mi-e foame și un suc

94 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce faceți?
Tastez tastatura
Cum sunteți
descarc un film vr pe mai târziu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce faceți? Pe la medici cu niște analize.
Cum sunteti. Ca de obicei. De la foarte bine în sus, spre excelent.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Maria, tu ce faci ce varsta ai de unde esti? Sanatate

| Drimmero a răspuns:

Iar ai suparat fetilii si au sarit pe tine?

| Drimmero a răspuns:

Ce e cu tine de n-ai injurat pana acum?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Îi e teamă că nu-l mai vizitează moşul. sad

| Drimmero a răspuns:

Hyacinth sa fie match? Nu, ar fi prea ciudat.
Hai Conserva, fii asumat.

| Drimmero a răspuns:

Asumat2, ~ă a [At: DA ms / Pl: ~ați, ~e / E: asuma] 1 Luat asupra sa. 2 Promis. 3 Arogat.

Ma tot uit sa vad unde am jignit in raspunsurile mele pe care ti le-am dat si mi-a sarit in ochi cuvantul "asumat", ti-am dat si explicatia din dex...
"euglena nevertebrata" interesant, imi copiezi si din replici...ma bucur daca iti sunt model in viata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ți-a copiat şi virgulele duble.Gata.Eşti idolul lui.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce face omul face si maimuta, trebuie sa ma car cat mai repede ca stric generatii pe aici )))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Deja eşti ca şi tăticul lui, nu pleca, i-ai frânge inima. sad

| Drimmero a răspuns:

Iisuse, daca nici cu definitia din dex nu esti in stare sa deosebesti de jignire...de ce ma faci sa te judec din prima? Am venit pasnic

| Drimmero a răspuns:

Aveai dialog cu oglinda? Mi-am dat seama dupa acel "tigane,"

| Drimmero a răspuns:

Eu te intreb pe bune ca dupa cum ai inceput clar ai gresit persoana daca mi te adresezi cu "tigane", te si laudai pe aici ca esti sange de lautar rudar.

| Drimmero a răspuns:

S-a si gasit cine sa arate schizofrenia cu degetul cand umbli dupa 245 de conturi, pe jumate din ele te lauzi ca ti-au murit parintii, iar in restul ca iti dau parintii bani. Vorbesc serios, cauta-te pe la doctori ca sigur te gasesc instant cu ceva, dar daca totusi esti sanatos mental si esti doar pr0st, atunci esti demn de mila.

| Drimmero a răspuns:

Trolling-ul meu s-a bazat mereu sa agit panselutele, nu e nevoie sa o dau pe d-alea complexe, cum ii agitam pe barcelonisti acum ani de zile pe site-urile sportive asa reusesc sa jonglez cu d-astia ca tine pe aici. Nu merge tactica asta sa insiri tot ce iti lipseste tie ca sa atribui altuia, trebuie sa ai o existenta prea trista ca sa mori de grija altuia.

| Drimmero a răspuns:

Ce trans? Ce mai astepti,, intinde-te pe o sina.

| Drimmero a răspuns:

Nu vezi ba ca iti faci descrieri singur? Orice ai zice de unul si altul pe aici tu tot un nimeni in drum ramai, un asistat social, un parazit al societatii.

| Drimmero a răspuns:

Te-a luat frica deja?

| Drimmero a răspuns:

Nu mai uita sa-ti iei tratamentul ca ajungi de delirezi si iti dai filme ca acum de mafiot.

| Drimmero a răspuns:

Fabulos cata bipolaritate zace in tine, zici chestii contradictorii de la reply la reply, tine-te bine de tratament, saracul chiar mi-e mila daca chiar asa esti in realitate.

M-ai innebunit cu datul pe trans, tu asta ai inteles din intrebarea aia?

| Drimmero a răspuns:

Medicii care te-au scapat de sub control si te-au lasat in societate sunt vinovati de situatia asta. Esti sigur ca nu e invers? Gen tu sa fii ala de 30 de ani care n-are niciun dumnezeu pe pamant si refuzat pana si de ce cele mai nasoale femei, acum 2 zile te "laudai" ca tremurai cand trebuia sa platesti nu stiu ce factura iar acum te dai zmeu. Ba, tu ori te droghezi, ori uiti sa-ti iei medicamentele, sau a 3-a varianta te-a tampit singuratatea si statul in casa.

| Drimmero a răspuns:

Dumnezeule cat scrie turbatul asta, macar daca scriai corect pareai mai credibil, dar cand esti semi-analfabet si mai mult de jumatate agramat nu prea esti de luat in serios. Esti cam indragostit de mine de ma intrebi de iubita, nu stiu cum sa-ti zic mai direct dar nu sunt gay, prietene, intelege asta. Vrei sa iti dau detalii sa vezi daca tuf bine, daca am prestatii bune? Am impresia ca deja scrii cu lacrimi in ochi, cu siguranta vei avea mai multe dupa ce iti dau reply-ul asta

| Drimmero a răspuns:

Ma chemi la tine acasa? Ti-am zis deja ca nu sunt gay, nu sunt interesat de oferta. Mie imi plac doar femeile, e ok, gasesti tu pe cineva pentru tine

| Drimmero a răspuns:

Usor ma interlopule, tu abia mergi pana la magazin fara sa tremuri si acum o dai in interlopisme?

| Drimmero a răspuns:

Da-i adresa fetei, are mai multe testicule decat tine, asa mica cum e sigur te bate dar e fata buna si nu-si bate capul cu toti ostrogotii de pe net. Tu esti la nivelul unui copil de clasa a 2-a, cred ca e rusinos pentru ei sa va pun pe picior de egalitate

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Jignești copiii de clasa a 2-a sad

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Asta zic si eu, au copiii aia mai multa minte decat dihania asta anxioasa

| Drimmero a răspuns:

Nu-i vina mea ca ma duce capul si va recunosc pe unii dupa 2 replici...nu stalkeresc pe nimeni

| Drimmero a răspuns:

Site-ul asta reprezinta distractie, uneori ma invinovatesc ca rad de d-astia ca tine dar nu am ce face.

Vezi tu, din hoarda asta de nebuni de aici se mai gasesc si oameni misto, trebuie sa ai ochiul format si sa stii ce sa alegi, sunt mandru de ele mai ales ca de fiecare data iti inchid piuitul, te faci mic in fata lor, sunt periculoase cand le superi. Poti sa iti faci prieteni oriunde, caracterul conteaza mult, iti lipseste cu desavarsire, lautare

| Drimmero a răspuns:

Te-au rupt fetele mele, au sarit ca leii pe tine si te-ai facut mic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tocmai ce am mancat. Acum cred ca... mananc din nou.

Cum sunt? Inca imi pastrez forma de om.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt Celcestietot... tu?

| Frank51 a răspuns:

Mă plictisesc sincer, am terminat cursurile pe anul acesta și mai stau în oraș o săptămână, după care merg la țară să facem chef de chef și toți banii mei... Ups aia era melodie

Sunt perfect ce să zic, cea mai tare perioada din viața mea, care din păcate ajunge spre final, termin facultatea și plec din țară la anul.

| RAY a răspuns (pentru Frank51):

Cand nu ai bani sau esti la necaz sa nu uiti de dorul de casa

| Frank51 a răspuns (pentru RAY):

Nu mi-e dor de casă, de la 19 ani am plecat și de atunci am stat în peste 10 chirii, și în 4 cămine. Merg acasă pentru că vin ai mei în concediu din afară, și pentru că am artificii big grin

| gabicoo a răspuns:

Cred că ai greșit siteul!