| Maria1678 a întrebat:

Ce faceți?
Cum sunteti

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Ma simt bine ma duc acasă acum am scapta de la munca acum dar înainte sa merg acasă merg Să-mi iau o Shaorma mare de tot ca mi-e foame și un suc

94 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai,mai rezistă puțin, nu mai e aşa mult şi vine Crăciunul. sad
Până acum ai fost un băiețel tare cuminte.

| Drimmero a răspuns:

Iisuse, daca nici cu definitia din dex nu esti in stare sa deosebesti de jignire...de ce ma faci sa te judec din prima? Am venit pasnic

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce face omul face si maimuta, trebuie sa ma car cat mai repede ca stric generatii pe aici )))

| Drimmero a răspuns:

Aveai dialog cu oglinda? Mi-am dat seama dupa acel "tigane,"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Deja eşti ca şi tăticul lui, nu pleca, i-ai frânge inima. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plâng.

| Drimmero a răspuns:

Eu te intreb pe bune ca dupa cum ai inceput clar ai gresit persoana daca mi te adresezi cu "tigane", te si laudai pe aici ca esti sange de lautar rudar.

| Drimmero a răspuns:

S-a si gasit cine sa arate schizofrenia cu degetul cand umbli dupa 245 de conturi, pe jumate din ele te lauzi ca ti-au murit parintii, iar in restul ca iti dau parintii bani. Vorbesc serios, cauta-te pe la doctori ca sigur te gasesc instant cu ceva, dar daca totusi esti sanatos mental si esti doar pr0st, atunci esti demn de mila.

| Drimmero a răspuns:

Trolling-ul meu s-a bazat mereu sa agit panselutele, nu e nevoie sa o dau pe d-alea complexe, cum ii agitam pe barcelonisti acum ani de zile pe site-urile sportive asa reusesc sa jonglez cu d-astia ca tine pe aici. Nu merge tactica asta sa insiri tot ce iti lipseste tie ca sa atribui altuia, trebuie sa ai o existenta prea trista ca sa mori de grija altuia.

| Drimmero a răspuns:

Ce trans? Ce mai astepti,, intinde-te pe o sina.

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

Ce ai pățit -_-? Dece ești trist -_-?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Tocmai ce am mancat. Acum cred ca... mananc din nou.

Cum sunt? Inca imi pastrez forma de om.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Maria, tu ce faci ce varsta ai de unde esti? Sanatate

| Drimmero a răspuns:

Nu vezi ba ca iti faci descrieri singur? Orice ai zice de unul si altul pe aici tu tot un nimeni in drum ramai, un asistat social, un parazit al societatii.

| gemeni6226 a răspuns:

Sunt sanatoasa, nu am griji si asta inseamna foarte mult.Ca sunt super obosita, ca e foarte mult de lucru la servici? Da! Dar o pot face, trec sarbatorile si la anul totul revine la normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu sunt genul care sa tina dușmănie pe cineva, nu sunt ranchios."
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu erau expirate, dar îți mulțumesc pentru grijă.Pwp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata? Acum sunt zână? Nu mai sunt balaur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu aşa un chef nebun de tine azi.Asta e, ghinionul tău.
Cred că doar o dată ți-am dat ignore ca să văd dacă te crizezi.

| Drimmero a răspuns:

Te-a luat frica deja?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja simt cum mă ofilesc de frică în fața bărbăției tale.

"arat-o unde trebuie, nu, unde nu trebuie, e pierdere de vreme sa o arzi aiurea asa."
Ce şmecher eşti tu.Deja încerci să mă bagi la cearşaf.

Sunt proaspăt divorțată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elegantă? Ştiu. love struck

Nu mi-l trebuie pe Dumniezo, poți să-l păstrezi tu, mersi.

| Drimmero a răspuns:

Nu mai uita sa-ti iei tratamentul ca ajungi de delirezi si iti dai filme ca acum de mafiot.

| Drimmero a răspuns:

Fabulos cata bipolaritate zace in tine, zici chestii contradictorii de la reply la reply, tine-te bine de tratament, saracul chiar mi-e mila daca chiar asa esti in realitate.

M-ai innebunit cu datul pe trans, tu asta ai inteles din intrebarea aia?

| Drimmero a răspuns:

Medicii care te-au scapat de sub control si te-au lasat in societate sunt vinovati de situatia asta. Esti sigur ca nu e invers? Gen tu sa fii ala de 30 de ani care n-are niciun dumnezeu pe pamant si refuzat pana si de ce cele mai nasoale femei, acum 2 zile te "laudai" ca tremurai cand trebuia sa platesti nu stiu ce factura iar acum te dai zmeu. Ba, tu ori te droghezi, ori uiti sa-ti iei medicamentele, sau a 3-a varianta te-a tampit singuratatea si statul in casa.

| Drimmero a răspuns:

Dumnezeule cat scrie turbatul asta, macar daca scriai corect pareai mai credibil, dar cand esti semi-analfabet si mai mult de jumatate agramat nu prea esti de luat in serios. Esti cam indragostit de mine de ma intrebi de iubita, nu stiu cum sa-ti zic mai direct dar nu sunt gay, prietene, intelege asta. Vrei sa iti dau detalii sa vezi daca tuf bine, daca am prestatii bune? Am impresia ca deja scrii cu lacrimi in ochi, cu siguranta vei avea mai multe dupa ce iti dau reply-ul asta

| Drimmero a răspuns:

Ma chemi la tine acasa? Ti-am zis deja ca nu sunt gay, nu sunt interesat de oferta. Mie imi plac doar femeile, e ok, gasesti tu pe cineva pentru tine

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Fte-ți două peste botul ăla prelung și adu-ți aminte cine ești rolling on the floor)))

| Drimmero a răspuns:

Usor ma interlopule, tu abia mergi pana la magazin fara sa tremuri si acum o dai in interlopisme?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Măcar la tranși de ai trage, tot tremurat pe la Profi ești? rolling on the floor Te mai iau vânzătoarele la mișto, paranoicule? Stai dq jos, câine. Nu ești în măsură să critici pe absolut nimeni de pe site-ul ăla. Și o pungă de gunoi e mai utilă decât tine.