| Maria1678 a întrebat:

Ce faceți?
Cum sunteti

Răspuns Câştigător
| 1997onur a răspuns:

Ma simt bine ma duc acasă acum am scapta de la munca acum dar înainte sa merg acasă merg Să-mi iau o Shaorma mare de tot ca mi-e foame și un suc

94 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Fte-ți două peste botul ăla prelung și adu-ți aminte cine ești rolling on the floor)))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Măcar la tranși de ai trage, tot tremurat pe la Profi ești? rolling on the floor Te mai iau vânzătoarele la mișto, paranoicule? Stai dq jos, câine. Nu ești în măsură să critici pe absolut nimeni de pe site-ul ăla. Și o pungă de gunoi e mai utilă decât tine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ai ceva cu toată lumea. Potolește-te naibii. Judecă atunci când o să-i fii tu superior prin ceva. Ce-i asta, frate? Recitește-ți comentariile cu voce tare, poate o să-ți dai seama în ce hal sună. Nicio boală nu e o scuză pentru comportamentul ăsta.

Ce bătaie visezi, frate, când tu abia mergi pe stradă? Mi-e rușine mie de rușinea ta. Dacă ai așa ceva. Dacă nu, lasă că am eu și pentru tine. Până îți crești o coloana vertebrală.

| Drimmero a răspuns (pentru supadeceapa):

Sa se caute pe la doctori cat mai serios, daca totusi e sanatos mental si e doar pr0st atunci si-o face cu mana lui.

| supadeceapa a răspuns (pentru Drimmero):

Caracterul îl strică. Boala e doar o scuză penibilă.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Efectiv îl jignești de ore întregi, dacă nu zile. Tu nu ai limite la prostie? Îți place să fii papagal, să te repeți la nesfârșit? Ești psihopat, îți place să crezi că provoci suferință? Pune-ți, omule, niște întrebări în viața asta că o să rămâi până la 50 de ani blocat mental pe site-ul ăsta.

Gândește-te și tu înainte să lași al 50-lea comentariu jignitor:
De ce fac asta?
Mă ajută la ceva?
Nu cumva mă repet?
Ce alte lucruri mult mai utile aș putea să fac în timpul ăsta?
Numește măcar o singură chestie pe care o ai de câștigat din comportamentul ăsta mizerabil, în afară de a-ți umfla ego-ul artificial și temporar, prin niște minciuni.
Mai evolueză și tu în foaia mea că ai 30 de ani, nu 12, nu 15. Ești bărbat în toată firea. Realizezi, da?

Risipești energie absolut inutil și mai ales cu o persoană care a încercat să te înțeleagă până într-un punct, dar ce să vezi, răbdarea tuturor are o limită.

Zi-mi, mă, mie unde stai dacă ai curaj. Dă-mi adresa să-ți trimit o floare, poate te calmezi.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Rezumă totul într-o propoziție că nu citesc atâta. M-ai poluat destul.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mă bag în seamă unde vreau, că suntem pe un forum, nu în mesajele tale private laughing
Chiar e șocant să aflu că-mi urmăreai profilul, nu știam eu de când n-am mai intrat, dar e bine că știi tu. Ai prea mult timp liber, frățică. Dacă un prieten de-al tău ar fi atacat gratuit, inutil, nu ai reacționa deloc? big grin Adică, evident că nu, doar știm cu toții că ai un caracter de doi lei. Se numește solidaritate. Caută în DEX. Poate o să înțelegi de ce ești singur și vai de capul tău.

Nu ai capacitatea de a tranșa niciun piept de pui gata dezosat și fără piele, calmează-te.

Ne-am pierdut răbdarea pentru că toți ți-am vorbit frumos, chiar și când ne jigneai, și am încercat să empatizăm cu tine, dar ai preferat să fii un gunoi și să te complaci în mizeria ta.

Și intervenim pentru că nu ai limite.

Degeaba te ignorăm și-ți dăm block, mereu apari cu un cont nou pus pe scandal. Chiar nu vrei să evoluezi deloc? E frumos și cald acolo în imaginația ta, unde ești zeu? Nu te apucă frigul când revii la realitate și îți amintești cine ești? Sau nu prea dai pe acolo?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

"E grav dacă nici tu nu ști când te ai logat ultima oara."
Supergrav că nu sunt obsedată de TPU rolling on the floor)

"ce prieten mi-ar fi ala de ar sta toată ziua pe TPU"
Crezi că de asta nu ai prieteni, că stai toată ziua pe TPU? No, honey, ai muuulte alte defecte mai grave laughing))

Nu te-am jignit. Te-am descris.
:*

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

"Nici nu e de mirare de ce supa nu o fost aleasa niciodată userul anului, cum sa nominalizezi asa ceva laughing"

Efectiv cui ii pasa de userul anului rolling on the floor)))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

"asta da empatie când ma numești gunoi"

Am vorbit la trecut cu un motiv laughing reia clasa întâi că și așa te plictisești acasă.

Dacă m-aș enerva eu pe un site ca TPU, m-aș duce singura la medic, nu aș sta sa mă complac ca tine și să mă apuce pensia aici laughing))

Te-a luat somnul, ă? laughing Lasă vrăjeala. Dacă era cineva cu adevărat rău intenționat aici, își bătea pla de tine fără să încerce să te trezească la realitate. Îți hrănea fantezia. Ești într-o poziție jalnică. Ușor de adus la disperare. Și e trist. Tu ești cel care nu apreciaza nimic.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Așteptam doar să-ți dai seama că e penibil comportamentul ăsta.

| gemeni6226 a răspuns:

Sunt sanatoasa, nu am griji si asta inseamna foarte mult.Ca sunt super obosita, ca e foarte mult de lucru la servici? Da! Dar o pot face, trec sarbatorile si la anul totul revine la normal.

| Lukasssz a răspuns:

Sunt trist...

| 1997onur a răspuns (pentru Lukasssz):

Ce ai pățit -_-? Dece ești trist -_-?

| Celcestietot a răspuns (pentru Lukasssz):

Imi pare rau frate sad.

| oglindasultanului a răspuns:

Rascolind trecutul... inspaimantata de persoanele periculoase care le colectez cu anii.

| AnemonaP a răspuns:

Foarte bine, dupa o baie lunga merge o pizza si maraton la serial

| 1997onur a răspuns:

Mulțumesc pentru funda bro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pompezi în stil iepuresc? Nebunule care eşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ai dezamăgit.Am crezut că a reînviat taurul comunal din tine cu care te lăudai pe vremuri. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai,nu mai pot de frică, tremur toată.
Oricum nu cred că ar face el pe eroul aici pentru tine, că doar nu eşti tu o tânără domnişoară fertilă care să-i poată duce sămânța de babuin constipat mai departe.Aşa că-ți faci speranțe degeaba. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai,dragă,nu mai minți că deja îți dădeai filme în căpşor.Te vedeai o prințesică, pe mine balaurul cu 7 capete şi pe Bloody, Făt-Frumos. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau la curioși

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ma confundați, eu nu prea înjur."
rolling on the floor
Da da.Siguur te confundăm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ce să ai cu mine? Nu eram eu scumpa ta prințesică? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai,mai rezistă puțin, nu mai e aşa mult şi vine Crăciunul. sad
Până acum ai fost un băiețel tare cuminte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plâng.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu sunt genul care sa tina dușmănie pe cineva, nu sunt ranchios."
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu erau expirate, dar îți mulțumesc pentru grijă.Pwp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata? Acum sunt zână? Nu mai sunt balaur?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu aşa un chef nebun de tine azi.Asta e, ghinionul tău.
Cred că doar o dată ți-am dat ignore ca să văd dacă te crizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja simt cum mă ofilesc de frică în fața bărbăției tale.

"arat-o unde trebuie, nu, unde nu trebuie, e pierdere de vreme sa o arzi aiurea asa."
Ce şmecher eşti tu.Deja încerci să mă bagi la cearşaf.

Sunt proaspăt divorțată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elegantă? Ştiu. love struck

Nu mi-l trebuie pe Dumniezo, poți să-l păstrezi tu, mersi.