| DenisaS23 a întrebat:

Ce firma de creioane colorate sunt bune? Profesionale.
Sa nu apas cat sa mi se rupa mana sa obtin o culoare intensa.
Funda happy

10 răspunsuri:
| Ritsuko a răspuns:

Eu folosesc Herlitz, trebuie sa apesi ceva ca sa iasa culoarea foarte intensa dar sunt foarte bune.
Le folosesc si acum chiar daca am mai incercat si alte marci; cele de la Herlitz dau un ''efect'' mai bun.

| bbu2eugen a răspuns:

Herlitz sunt cele mai bune

| FunditzaWwW a răspuns:

Faber castell

| IulicaBiancutza a răspuns:

Parerea mea este ca Bic, dar au si carioci, stilouri etc. Funda?

| DenisaS23 explică (pentru IulicaBiancutza):

Am avut dar nici ca o sa mai cumpar.

| blabla3211 a răspuns:

Faber castell si CretacoloR sunt foarte bune.

| MonaLize a răspuns:

Milan sunt foarte bune big grin

| oana970 a răspuns:

Faber-Castell, Prismacolor, Maped.

| TurkeyKebab a răspuns:

Pai cea mai buna dupa mine este Inktense, numai ca am gasit in Romania numai un magazin care sa aiba, si sunt destul de scumpicele, dar sunt cele mai bune creioane pe care le-am vazut pana acum.

| Albastra_Gaița_2000 a răspuns:

Eu folosesc Toy Color. Nu trebuie sa apesi foarte tare si culoarea e foarte intensa. Sunt o marca foarte buna dupa parerea mea.