| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de carti/romane preferati?

12 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Imi place genul urban-fantasy(cele de genul twilight, the vampire diaries, etc), dar imi plac si cele clasice de dragoste cu conditia sa aiba si putin mai multa actiune si umor.

| CartideCitit a răspuns:

Aproape toate genurile. Poti descoperi carti din genul preferat citind recenziile de pe http://www.cartidecitit.ro. Lectura placuta!

| Rockart a răspuns:

Poliţiste.

| pwp a răspuns:

Thrillere psihologice love struck, dar cred ca voi incepe sa citesc si romane de dragoste happy

| ColorBubbles a răspuns:

SF si de dragoste :X.o carte care contine aceste genuri e INGERUL NOPTII de Becca Fitzpatrick... daca nu ai citit-o, ti-o recomand...

| Elenaaa23 a răspuns (pentru ColorBubbles):

Si eu am citit Ingerul noptii, si mi-a placut la nebunie. Am citit si al doilea vol Crescendo si acum astept sa apara Silence.

| ColorBubbles a răspuns:

Si eu astept cu nerabdare al treilea volum tacere.dar nu stiu cand apare in Romania. oricum e superr.

| praf a răspuns:

Eu am citit recent(singura carte citita care a reusit sa-i capteze atentia suficient sa o termin) Desing inteligent

| Anonimanonimus677 a răspuns:

Comedia...dar pot citi si alte genuri daca ma prinde acctiuneahappy

| Maream a răspuns:

Comedia!

| usernamed a răspuns:

Psihologice si SF

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cele psihologice.Iti recomand ''Arta de a iubi'' de Don Miguel Ruiz, este o carte minunata!